Jeżeli chcemy ratować polską demografie musimy sprowadzać kobiety a nie mężczyzn.

Podobno potrzebujemy rąk do pracy. Podobno w Polsce rodzi się za mało dzieci. Podobno imigranci mają wypełnić lukę po tych co wyjechali za granicę jeszcze niedawno. No to dlaczego do kraju ściąga się w nadmiarze mężczyzn a kobiety są marginesem?

Kto ma zastąpić te wszystkie Polki które powyjeżdżały przez ostatnie 20 lat za granicę i zostaną tam już na stałe rodząc dzieci obcokrajowcom? Kto ma rodzić te polskie dzieci skoro przyjeżdża do nas kilka razy więcej mężczyzn niż kobiet? Kto zastąpi polskim mężczyznom partnerki które stracili bezpowrotnie na rzecz licznych mężów z zagranicy?

Dlaczego polski rząd już dziś nie łata dziury kadrowej w służbie zdrowia i nie próbuje zastąpić emigrujących pielęgniarek imigrantkami z Ukrainy, Gruzji czy Filipin?

Filipińskie pielęgniarki sprowadzał już rząd Niemiec czy Wielkiej Brytanii

Pora przemówić temu rządowi do rozsądku by jak najszybciej naprawił coraz bardziej fatalne skutki nieprzemyślanej polityki migracyjnej! Polska jest spokojnym krajem między innymi dlatego że liczba kobiet przez lata była zbliżona do liczby mężczyzn w wieku rozrodczym. Dzięki równawadze naszej struktury demograficznej dzisiaj polskie kobiety mogą cieszyć się pełnią praw. Czy chcemy takiej Polski zdominowanej liczbowo przez mężczyzn? Drugiej Szwecji w której codziennie dochodzi do aktów przemocy seksualnej ze strony niewyżytych imigrantów na Szwedkach? Albo Chin w których poszukiwaniem żony dla kawalera zajmuje się cała rodzina.

Już teraz struktura płciowa w Polsce wśród osób w wieku rozrodczym może być zbliżona do państw azjatyckich uwzgledniając coraz bardziej masową imigrację. Wśród samych Polaków w wieku 20-44 lat nadwyżka mężczyzn wynosi ponad 200 tysięcy [1]. Kawalerów od wolnych Panien mamy w Polsce więcej o ponad milion [2]. Jeżeli więc doliczymy do tego wielomilionową skalę imigracji to liczba mężczyzn nad liczbą kobiet w Polsce może być wyższa nawet o 2 miliony osób. Wśród imigrantów z państw byłego ZSRR dla których Polska ułatwiła proces wydawania wiz męscy imigranci stanowią 70% ogółu i przyjeżdża ich do kraju dwa razy tyle co imigrantek [3]. Szczęście w nieszczęściu że obywatelom Ukrainy raczej nie w głowie polskie kobiety bo swoje mają tuż za Bugiem. Do eskalacji przemocy seksualnej jak w Szwecji czy Niemczech jeszcze nie doszło. Mimo wszystko efekt skali spowodował że wzrosła liczba gwałtów których sprawcami byli ukraińscy mężczyźni w Polsce. Przekonała się o tym 15 latka z Gdańska [4], mieszkanka Zielonej Góry [5] czy 22 latka z Gdyni [6]. Tragicznie skończyło się to w przypadku 28 letniej Pauliny która została zamordowana przez Gruzina [7]. Gdyby liczba kobiet z tych państw odpowiadała liczbie mężczyzn to może takich incydentów byłoby mniej.

Struktura wiekowa i płciowa przybyłych do Polski imigrantów I poł. 2018

Zauważyli to także polscy mężczyźni, którzy w obliczu coraz większej liczby mężczyzn z Ukrainy poczuli wzrastającą agresję i konkurencję. W Radomsku zorganizowano protest przeciwko masowej migracji Ukraińców do tego miasta. Według wypowiedzi protestującego mieszkańca Radomska mężczyźni z Ukrainy często zaczepiali miejscowe kobiety.

Protestujący przeciwko imigracji młody mężczyzna podał powody protestu

Prawdziwa bomba czeka nas jednak w najbliższych latach. Imigracja z państw azjatyckich gwałtownie rośnie. Niemal wszyscy to mężczyźni [3]. Agencje pracy w Indiach czy Bangladeszu kuszą nie tylko pracą ale również możliwościami znalezienia sobie żon. W samych Indiach brakuje co najmniej 70 milionów kobiet [8]. Wielu dorosłych mężczyzn z Azji nie miało ani jednego bliższego kontaktu z kobietą. Kiedy znajdą się w Polsce i zobaczą nogi i dekolty polskich kobiet ta burza hormonów może eksplodować. Tak jak podczas dostawy obiadu w Warszawie [9].

Szczególnie niekorzystne jest to że imigranci za miejsce zamieszkania wybierają zazwyczaj duże polskie miasta jak Kraków, Wrocław czy Poznań gdzie jest sporo młodych kobiet, które zjechały z całego kraju. Taka kolej rzeczy może doprowadzić do tego że młodzi polscy mężczyźni którzy rzadziej migrują pozostaną bez partnerek, bo ich rówieśniczki zostaną zajęte przez imigrantów. Nie trudno przewidzieć że tak się stanie bo imigranci mieszkający w dużych miastach będą mieli większe szanse na poznanie dziewczyn choćby ze względu na odległość. Polska powiatowa zostanie wtedy krainą starych polskich kawalerów a Polki w dużych miastach będą zakładać rodziny z imigrantami. Cieżko będzie miał młody rolnik znaleźć żonę, kiedy ta będzie mogła się umówić na kawę z Hindusem gdzieś w centrum za godzinę, a na rolnika musiała by czekać cały tydzień zanim ten znajdzie czas by pół dnia jechać do niej PKS-em.

W niewielu powiatach liczba kobiet jest co najmniej równa liczbie mężczyzn

Polki z roku na rok zachowują się coraz bardziej kosmopolitycznie. Dzisiaj bycie partnerką mężczyzny z zagranicy jest wpisane w medialne trendy. Efektem tego jest że polskie kobiety kilka razy częściej wiążą się z obcokrajowcami niż Polacy. W ten sposób polscy mężczyźni po prostu stracą szansę na założenie rodziny. Przykładem jest polska emigracja po 2004 roku. Juz co trzecia Polka w UK ma dziecko z obcokrajowcem. Polscy mężczyźni płodzą o wiele mniej dzieci niż Polki rodzą za granicą [10]. Wielu ma już po 30-40 lat i żyje samotnie. Sporo z nich przyznaje że wróciłoby do Polski gdyby czekała tam na nich kobieta. Wielu uczestników telewizyjnych programów randkowych takich jak „Pierwsza randka” czy „Umów się ze mną” to żyjący poza Polską samotni emigranci.

Jeżeli rząd PiS radykalnie nie zmieni obecnej polityki migracyjnej czeka nas społeczna katastrofa. Polska potrzebuje jak najszybciej wypełnić demograficzną lukę młodymi kobietami z zagranicy. Jest jeszcze szansa by jakaś część spośród kilkuset tysięcy samotnych mężczyzn po trzydziestce założyła rodziny. Skoro rząd PiS walczy o jak najwięcej urodzeń to powinien wreszcie przejrzeć na oczy że to kobiety rodzą dzieci. Mało tego dzieci ze związków polskich mężczyzn i imigrantek prawie zawsze zintegrują się o wiele szybciej niż dzieci Polki i imigranta o obcobrzmiącym nazwisku. Nikt nie piętnuje Polek wychodzących za obcokrajowców. Jeżeli jednak na miejsce tych Polek nie będzie żadnej alternatywy to polscy mężczyźni staną się ofiarami nieprzemyślanej imigracji.

Coraz więcej polskich mężczyzn narzeka na problem ze znalezieniem partnerki

Sumując wszystkie okoliczności na dzień dzisiejszy w Polsce potrzeba około 600-800 tysięcy młodych niezamężnych kobiet. Wypełnienie tej luki po Polkach które założyły rodziny z obcokrajowcami za granicą oraz wyrównanie dysproporcji płci w Polsce powinno być jak najszybszciej zrealizowane. Polski rząd szuka obecnie nowych źródeł rąk do pracy w kraju takim jak Filipiny [11]. Dla odmiany ta imigracja powinna być prawie całkowicie sfeminizowana. Powinien być kładziony nacisk aby do Polski przyjeżdżało jak najwiecej młodych kobiet. Wtedy jest szansa by uratować polską demografię przed zapaścią. Filpinki bardzo chętnie zostają partnerkami mężczyzn z Europy. Samotni Polacy mieliby więc duże szanse na założenie rodzin z imigrantkami. Napewno bliskość kulturowa temu sprzyja. Dwa katolickie narody szybko się zintegrują. Kobiety w szczególności łatwo wtapiają się w społeczeństwo czego przykładem są nawet nasze rodaczki których dzieci w UK czy Niemczech często nie mówią nawet słowem po polsku.

Wielu samotnych mężczyzn z Ameryki i Europy założyło szczęśliwe rodziny z Azjatkami

Musimy jak najszybciej wyciągnąć konsekwencje i nie powielać błędów Europy Zachodniej. Polska jako kraj nowoczesny wypadłaby bardzo dobrze na arenie międzynarodowej wprowadzając parytety płci dla imigrantów. Równa liczba kobiet i mężczyzn to jest fundament stabilnego społeczeństwa. Nie można pozwolić żeby Polacy zostali bezdzietnymi kawalerami z powodu braku partnerek, nie można dopuścić żeby Polki bały się wychodzić wieczorem na ulice z obawy przed nachalnymi imigrantami.

Informujcie o tym problemie media. Kładźcie nacisk na polityków. Pytajcie pracodawców dlaczego sprowadzają tylu mężczyzn z zagranicy. Trzeba zatrzymać to imigracyjne szaleństwo póki nie będzie za późno.

Suweren!


Źródła:

[1] https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludno%C5%9B%C4%87_Polski#Struktura_ludno%C5%9Bci_Polski

[2] http://stat.gov.pl/spisy-powszechne/nsp-2011/nsp-2011-wyniki/ludnosc-stan-i-struktura-demograficzno-spoleczna-nsp-2011,16,1.html

[3] https://archiwum.mpips.gov.pl/analizy-i-raporty/cudzoziemcy-pracujacy-w-polsce-statystyki/

[4] https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/ukraincy-odpowiedza-za-gwalt-na-15-latce-z-gdanska/d6ldcvf

[5] https://dzienniknarodowy.pl/zielona-gora-sobote-dwoch-ukraincow-zgwalcilo-kobiete-ofiara-powaznie-ranna-szpitalu/

[6] https://dorzeczy.pl/kraj/82114/Probowal-zgwalcic-22-latke-Policja-zatrzymala-mlodego-Ukrainca.html

[7] https://lodz.tvp.pl/39752166/gruzin-podejrzany-o-zabojstwo-28letniej-pauliny-zatrzymany?fbclid=IwAR20kQb5hwH5HNVRCM8hwBJdUjybrmMejNgTqtPOjSk82-RDsUQYZ4Pk4ZY

[8] http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,107881,23357038,chiny-i-indie-maja-gigantyczny-problem-brakuje-kobiet-dla-70.html

[9] https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/588331,warszawa-mokotow-gwalt-hindus-dostawca.html

[10] https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludno%C5%9B%C4%87_Polski#Urodzenia_w_Anglii_i_Walii_z_kobiet_urodzonych_w_Polsce

[11] http://philippinesnow.org/posts/2018/07/poland-eyeing-to-hire-filipino-workers-due-to-labor-shortage/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s